Сыныбы 8
|
Күні 06.03.2014ж
|
Тақырыбы
|
The problem of ecology
|
Мақсаты
|
Қоршаған орта, қоршаған ортаның ластануы туралы білімдерін қалыптастыру
Grammar: preposition, modal verbs
|
Күтілетін нәтиже
|
А Қоршаған орта, қоршаған ортаның ластануы туралы біледі, сөздік жаттайды.
|
В Грамматиканы қолдана отырып қоршаған орта, қоршаған ортаның ластануы туралы сөйлем құрастыра алады
|
С Грамматиканы қолдана отырып , қоршаған ортаның ластануы, оның салдары , адам өміріне қауіп төндіретіні туралы өмірмен байланыстыра алады.
|
Дереккөздер, құрал-жабдықтар
|
Кітап атауы: Ағылшын тілі .Авторы: Т.Д.Кузнецова, П.Г.Козлов, сөздік, интерактивті тақта, электронды оқулық,флипчарт, суреттер, маркер, бағалау парағы,смайликтер, стикерлер,видео көрсетілім
|
|
Сабақтың барысы
|
Уақыты
|
Мұғалім әрекеті
|
Оқушы әрекеті
|
Кіріспе
|
|
1 Ұйымдастыру бөлімі.
Амандасу.
Сыныпта психологиялық ахуал қалыптастыру “малекулалар атомдар”тренинг
Сынып оқушыларын топқа бөлу
Бағалау парақтарын беру
2 үй тапсырмасын тексеру
“Бинго” ойыны
|
Амандасады. Топқа бөлінеді.
Үйге берілген 4 жол өлеңді әуенге салып айтады.
“бинго” ойынымен сөздікке әзірліктерін көрсетеді.
|
Тұсаукесер
|
|
“Миға шабуыл” видео көрсете отырып, жоғары және төмен дәрежелі сұрақтар қойып тақырыпты ашу
|
Видео көре отырып, сұрақтарға жауап бере отырып сабақтың тақырыбын айқындайды.
|
Негізгі бөлім
|
|
Мәтінмен жұмыс “Өкіл” әдісімен
Постер қорғау.”Екі жұлдыз, бір ұсыныс” айту.
Постерді бағалау
Сергіту сәті.
“Кезбе тілші” әдісімен оқушылардың дайындаған жұмыстарын ортаға салу.
Жұппен жұмыс:конверттегі сұрақ
|
Өкілдер мәтінді түсіндіреді. Топ “Екі жұлдыз, бір ұсыныс ” айтады, критерилерге сүйене отырып постерлерін бағалайды.
“Кезбе тілші” әдісімен оқушылар дайындап келген тапсырмаларын топқа жасырады.
Жұптар конверттегі тапсырмаларын бір- біріне беріп орындайды.Жұптарын бағалайды.
|
Қорытынды
|
|
“Сәйкестендіру” тесті(қию жұмысы)
Бағалау парақтарын беру
Үй тапсырмасы: “Мен қоршаған ортаны қорғаймын” тақырыбына эссежазып келу.
Кері байланыс .Рефлексия “Үшөлшемді күнделік” беру.
|
Қию жұмысын орындай отырып, сәйкестендіреді.
“Үшөлшемді күнделіктерін” толтырып береді. Светофор арқылы сабақты түсінгендіктерін көрсетеді.
|
Сабақтың талдауы
|
|
Сабақ бойынша өзгертулер
|
|