Қаражал қаласы, Жәйрем кенті, №30 ЖББОМ
Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі Елеуова Гульжанат Сагынбаевна
Тақырыбы
|
Colours- Түстер
|
Сыныбы
|
2
|
Күні
|
|
Мақсаты
|
Тақырыпқа қатысты жаңа сөздермен таныстыра отырып, оқушылардың есте сақтау, айтылым әрекеттерін қалыптастыру.
|
Міндеттері
|
- Жаңа сөздерді меңгерту;
- Алған білімін заттарды, жануарларды сипаттау кезінде қолдануға үйрету
- Әділ бағалауға тәрбиелеу.
|
Күтілетін нәтиже
|
- Оқушылар ағылшын тілінде түстерді ажырата алады
- Шығармашылық қабілеттері іс-әрекетте көрінеді.
- Топтық бағалау мен топішілік бағалауды үйренеді.
|
Ресурстар
|
Интерактивті тақта, плакаттар, аудио видео материалдар, маркерлер, стикерлер, таратпа қағаздар, «домино» ойыны.
|
Кіріспе
|
Сәлемдесу
Сабақтың мақсат-міндеттерімен танысу
Оқушыларды түстер бойынша топқа бөлу. (4 топ)
|
Үй тапырмасы
|
Үй тапсырмасын доп лақтыру әдісі арқылы шеңберде талдайды.
Диалог түрде сөйлесу-Is it a ball? –Yes, it is/no, it is not. It is a doll.
|
Тұсаукесер
|
Ұйымдастыру кезеңі. ABC әні
|
Негізгі бөлім
|
- Интербелсенді тақтадан түстермен таныстырып, түстерге байланысты бейне жазба көрсетіледі
- Таратпа қағаздар таратылып, суреттегі заттардың қандай түсте болу керектігін ажыратып бояйды (топтық жұмыс)
- - What is it? – Бұл не? (Интербелсенді тақтада берілген жануарларды түстерімен атайды)
-It is….
(Балаларөздеріжауапберуікерек, егербалалар қиналса, мұғалім көмектесіп, бірнеше рет қайталайды).
- – Балаларданқандайтүсұнайтынысұралады:
• Who likes red/yellow/green/blue/orange color?
Балалар «I like» құрылымынқолданыпжауапбереді.
–I like red, yellow, blue, green, orange депсұрақтарғажауапберетінін айтады.
- Аудио жазба арқылы түстер туралы ән жаттау.
- Екі бала тақтаға шығып ән айтып береді.
Әр тапсырманың соңынан кәмпитпен немесе смайликпен бағалап отыру.
|
Сергіту сәті
|
Бейне жазбада көрсетілген әрекеттерді әнмен қайталайды
|
Қорытынды бөлім
|
- «Домино» ойыны. Сөздердің аудармасын табу.
|
Бағалау
|
Әр топ басшылары топтағы оқушыларды бағалайды. Не үшін «3,4,5» баға алғандарын дәлелдейді. Оқушылардың пікірлерін тыңдау.
|
Рефлексия
|
Мен өзімді былай сезінемін
Өз жұмысымды өзім бағалағанда J K L
Оқушылар стикерға пікірлерін жазып тақтаға іледі
Жинаған кәмпит немесе смайликтерінің санына байланысты бағалау
|
Үй жұмысы
|
Сөздік, ән жаттау
|
|